Společnost SMS InfoComm (Czech) s.r.o. působí na trhu od roku 2007. Jsme největší evropské servisní centrum a s 350 zaměstnanci opravujeme notebooky a mobilní telefony převážně pro evropský trh.

WEB Developer - pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

• Vývoj vnitropodnikových aplikací
• Spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Dobrou znalost některého z programovacích jazyků ASP.NET/C, Java
• Zkušenosti s CSS, HTML, JavaScript (jQuery)
• Dobré komunikační schopnosti a ochotu pracovat v týmu
• Zodpovědnost (důraz na včasné a samostatné řešení problémů)
• Proaktivní přístup a ochotu při řešení problémů a požadavků
• Chuť učit se novým věcem

Výhodou:

• Znalost MVC / Spring Boot
• Znalost Microservices
• Používání verzovacích nástrojů jako jsou SVN nebo GIT

Schopnost optimalizovat kód pro více různých prohlížečů zároveň, znalost rozdílů mezi verzemi prohlížečů i systémovými platformami

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
• Každodenní spolupráci s mezinárodním týmem
• Podílení se na zajímavých projektech
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu
• Moderní pracovní prostředí
• Pružnou pracovní dobu
• Zaměstnanecké benefity - 25 dní dovolené, stravenky, Flexi Passy, MultiSport karty, jazykové kurzy, Sick day, firemní akce, firemní posilovna

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis na přes tlačítko "odpovědět". Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do dvou týdnů od zaslání odpovědi, byli osloveni jiní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Marek Slaný
Vlastimila Pecha 1269/10
627 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 778 452 676
Powered by LMC