Příběhy našich zaměstnanců

Lukáš

Lukáš, technik servisního centra

„Ve firmě SMS Infocomm jsem začal pracovat v roce 2013 jako operátor výroby. Postupem času jsem se dostal k práci technika a teď dělám zástupce vedoucího. Mám rád zdejší super kolektiv a cením si stability ve firmě, zvlášť v nelehké době COVIDu.”

Gantuya

Gantuya, operátor testování v servisním centru

„Než jsem nastoupila do SMS, pracovala jsem jako švadlena a nikdy by mě nenapadlo, že mě práce s počítači bude bavit. Dokonce jsem se na začátku trošku bála, protože se mi práce zdála hodně technicky náročná. Mám ale skvělý tým kolegů, kteří jsou profíci a vše mě ochotně naučili. Na své práci si nejvíc vážím různorodosti, každý den se učím něco nového, jednosměnného provozu a skvělé party.”

Martin

Martin, manažer technologického oddělení

„V SMS InfoComm pracuji od samotného začátku společnosti, tedy od roku 2007. Nastoupil jsem do začínající, malé firmy na pozici procesního inženýra, který měl za úkol přípravu technologických postupů pro opravy základních desek počítačů. Jak firma v průběhu let rostla, přicházeli další kolegyně a kolegové. Nyní jako manažer vedu technologické oddělení s 18 kolegy, se kterými se zabýváme nejen připravou technologických postupů, ale také implementací nových vylepšení tak, aby se ostatním kolegům lépe pracovalo. Na práci v SMS mě baví zejména její rozmanitost, kreativita a možnost setkat se při opravách s nejnovějšími typy zařízení. Dále na firmě oceňuji možnost kariérního růstu, stabilitu společnosti a obor činnosti – opravy výpočetní techniky. Tím přispíváme k ochraně naší planety.”

Marta

Marta, team leader skladu

„Do firmy jsem nastoupila v roce 2012. Díky výjimečným a schopným kolegům jsem rychle zjistila, že moje volba byla správná. Brzy po nástupu jsem dostala příležitost využít svůj potenciál a vést vlastní tým. Mám práci, která mě naplňuje a posunuje kupředu. Pokud jste pozitivní a připraveni se rozvíjet, můžete se dostat daleko. SMS je společnost, kterou stojí za to poznat.”

Vladimír

Vladimír, team leader logistiky

„Ve společnosti SMS InfoComm pracuji od roku 2017, kdy jsem nastoupil na pracovní pozici Logistic specialist. Velice si cením toho, že mi firma dala možnost rozvíjet moje dosavadní zkušenosti a po necelých dvou letech jsem se vypracoval na pozici Team leadera. K tomuto úspěchu přispěli mimo jiné skvělí kolegové, se kterými se rád potkávám i ve volném čase. Určitě bych rád zmínil také odvětví, kterým se naše společnost zabývá, jelikož z mého pohledu má perspektivu do budoucna, což se projevuje i v této koronavirové době.”

Eva

Eva, plánovač

„Na pozici plánovače jsem se původně přihlásila, protože jsem hledala práci, ve které bych využila Excel a angličtinu. V SMS pracuji od roku 2018 a obojí používám na denní bázi, i když pro mě na začátku bylo těžké rozumět kolegům s čínským přízvukem. Na své práci oceňuji náš skvělý kolektiv, kde si všichni vzájemně pomáháme a především mého vedoucího, který mě podporuje v dalším rozvoji. I díky němu jsem měla možnost se naučit a hlavně v praxi použít Power Query a Power BI a doufám, že brzo proniknu i do tajů automatizace.”